- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
0
UJ to jednak stan umysłu. Nie przeszkadzała tam doktorantka popierająca sterylizację niepełnosprawnych, ale koleś poleciał za żart na prywatnym twitterze. Ja rozumiem, że tam same stare pierniki, co nie siedzą w kulturze i nie wiedzą, do czego to było nawiązanie, ale jednak...
6
@Persyfl Co to byl za żart?
6
@Persyfl A do czego to było nawiązanie?
7
@Persyfl bardzo dobrze że poleciał z pracy, ale ty tego nie zrozumiesz, więc w sumie niepotrzebnie się produkuje.
0
@Persyfl Ja się trochę gubię. Jednocześnie popiera się aborcję i tłumaczy rodzeniem chorych dzieci. Z drugiej strony natomiast sterylizacja niepełnosprawnych, aby wyeliminować dziedziczenie chorób jest zła? Druga sprawa jest taka, ze osoby niepełnosprawne rzadko są w stanie same o siebie zadbać, a co dopiero o dzieci. Chyba, ze mówisz o niepełnosprawności fizycznej .
0
@Persyfl Który koleś?
PS. Tam rządzi gość od kulturoznawstwa.
0
@Khajio Samuel Nowak chyba
2
@Mr8lack A ten. Tylko osoba, która nie poznała go na uczelni może twierdzić, że to był żart. Tam ogólnie jest niezły burdel, pan dziekan chciał być nowoczesny i dostosować uczelnię pod to, ale nie spodziewał się czegoś takiego u siebie.
0
@Khajio A co, studiujesz na UJ? :D
0
@barcelonaLM @barcelonaLM
Nawiązanie do filmu https://www.imdb.com/title/tt0472458/
Żart o farszu do pierogów z martwych płodów.
@kamilo0066 Nie, no rozumiem, że twoim zdaniem to bardzo dobrze i że nie zamierzasz tego w żaden sposób argumentować. Nie wiem tylko, czemu miałoby Mnie to obchodzić.
0
@Khajio Który rocznik? Studiowałem, ale nie poznałem. Może minąłem, chociaż połowę to zdalnie miałem
0
@Khajio Nie, no skoro go nie poznałem go na uczelni, to się wycofuję z tego, co napisałem. To nie był żaden żart, ani nawiązanie kulturowe. Koleś poważnie chce otworzyć nowatorską pierogarnię.
0
@Persyfl Nie zwolnili go za próby rozpowszechniania kanibalizmu, więc raczej żart załapali.
0
@Khajio Całe Moje doświadczenie z UJ każe Mi w to wątpić. No ale wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze.