La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

2

W co gra Putin? Przecież musiał liczyć się z takimi sankcjami, teraz nagle miałby zawrócić kompletnie przegrany wychodząc na głupca? Jedyna realna opcja, że jest dogadany z Chinami i tam będzie sprzedawał ropę i gaz, a Europa z zakręconym kurkiem, problemami z energią i jeszcze bardziej szalejącą inflacją podupadnie jeszcze mocniej. Co jest przecież Chińczykom na rękę, jego wizyta tam podczas Olimpiady i zaczęcie szopki dzień po końcu IO przypadkowe nie są.

4

@Uukasz_93 Putin gra w world of tanks tylko nie na kompie.

0

@Uukasz_93 to jest raczej oczywiste. Bierna postawa Chin tylko to pokazuje. Jeśli ZATRZYMA się na tym i będzie utrzymywał "widmo strachu przed wojną" i my zareagujemy sankcjami, to wyjdzie zwycięsko, ale! My wtedy nie możemy poprzestać na zatrzymaniu NS2, czy też zaprzestaniu transferów ropy, czy węgla. To musi iść 2-3 kroki dalej, bo na ten moment Putin jest przed nami. Ma sens to co piszesz.
My już, jako Europa, powinniśmy szukać na zicher jakichś alternatyw.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?