La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

0

Mam tam bardzo dużo znajomych, przyjaciół i ich reakcje są różne. Ci, którzy oglądają więcej telewizji, są naprawdę przerażeni tym wszystkim. Z kolei ci, którzy jej nie oglądają i nie kontrolują tego wszystkiego, normalnie żyją swoim życiem. Opinie są różne. Ja nie jestem politykiem, ale wydaje mi się, że nic złego tam się nie wydarzy. Takie mam przeczucia i wierzę w to, że tak będzie - mówi Mariusz Lewandowski w rozmowie z "Faktem".

0

@Criss18Barca Przejęcie Ukrainy przez Putina, to nic złego? Chyba, że chodzi o to, że nie będzie ofiar wśród cywilów.

1

@Barcanajlepszyteam Przecież to najpewniej wywiad przed atakiem.

0

@maroon Przeczytałem jeszcze raz i faktycznie wygląda jak wywiad przed atakiem. To się niestety facet pomylił.

0

@Criss18Barca Przecież już się wydarzyło coś okropnego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?