- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
35
Brawo Niemcy, które przy pomocy swoich ludzi, które przy pomocy NS2 zachęciły Rosję do wzmożonych działań. Ten rurociąg powinien zostać zbombardowany, bo nikt chyba nie wierzy w to, że nie popłynie tam gaz. Popłynie, ale trochę później niż planowano. Ogólnie UE może się troszkę otrząśnie i wyjdzie z tego durnego pakietu klimatycznego/zmodyfikuje go, tak aby nie uzależniać krajów Europy od surowców z Rosji.
0
@Kurkmen ns2 nie ma. A Putin i tak atakuje.
2
@Kurkmen Od kilku dni piszesz o bombardowaniu tego rurociągu (które jakieś 70% trasy biegnie na dnie morza) i obwiniasz o wszystko Niemców xD Opanuj się troszkę, bo o polityce międzynarodowej to za dużo pojęcia nie masz, a piszesz tylko populistyczne bzdury
0
@Amigo_Blanco nie no oczywiście Niemcy są niewinne, a zachód pchający polityką klimatyczna w łapy Rosji kraje UE też przecież nic tutaj do powiedzenia nie miał. Cieszę się, że ty jesteś taki oświecony. A ten rurociąg to miałby iść w powietrzu, czy w którym miejscu?
0
@tbas jest, tylko że odłożony w czasie. Jak nie zostanie zbombardowany/rozebrany to i tak zostanie uruchomiony.
0
@Kurkmen No właśnie czytałem ostatnio o tym NS2, pisali że wstrzymanie certyfikacji i tak nie wpłynęło by na szybszą decyzję o uruchomieniu, bo też inne kwestie były nierozwiązane a w Niemczech też mówią, że jest szansa na uruchomienie go tyle, że w późniejszym terminie.
0
@negreanu oczywiście, że zostanie uruchomiony, po prostu jak wszystko przycichnie.
4
@Kurkmen 70% węgla do polskich elektrowni pochodzi z Rosji. Udziały Lotosu sprzedano węgierskim stacjom kontrolowanym przez Rosję. Gdzie Twoje tyrrady odnośnie działań Polski i Węgier na rzecz wzmacniania rosyjskiego agresora?
0
@Kurkmen nie ma, gaz nie płynie, Rosja nic z tego nie ma. Zwykle pierd. By winnych szukać