La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

22

Jest decyzja o nałożeniu przez Unię surowych sankcji na KREMLl!!!

Obejmą one zakaz eksportu lakierów do paznokci, szamponów, kosmetyków produkowanych na bazie oleju kokosowego, dziecięcych ubranek, gier planszowych, pornoli, brzoskwiń, awokado i ananasów w puszkach... Zarekwirowane zostaną także wszystkie kajaki pod banderą rosyjską pływające po Morzu Śródziemnym, także te będące własnością oligarchów z otoczenia Smigola /Putina. Na tak znaczne zaostrzenie sankcji nalegała osobiście szefowa KE Ursula von der Leyen, do niedawna zwolenniczka budowy rurociągu Nord Stream 2 oraz polityki ustępstw i dialogu z największymi sojusznikami Putina w Europie, Kaczyńskim i Orbanem. To Ursula von der Leyen nalegała ostatnio na stopniowe wprowadzanie sankcji przeciwko Kremlowi. Szczególnie zależało jej na tym, by nie objęły one eksportu tego lakieru do paznokci i ananasów... Jak na ironię Ursula von der Leyen jest byłą... minister obrony Niemiec!!!

Na wypadek, gdyby sankcje okazały się niewystarczające i nie powstrzymały agresorów, Prezydent USA Biden wraz z małżonką Jill modlą się od kilku godzin do "boga" za dzielny naród ukraiński i o rychłe zakończenie ruskiej inwazji. Czyli wczoraj Smigol /Putin modlił się do "boga" o szybkie zajęcie Ukrainy, aaaa dziś do tego samego "boga", w intencji szybkiego załamania się ofensywy Smigola /Putina, modli się Joe Biden. "Bóg" ma pewnie niezły mętlik we łbie, bo sam już nie wie, które prośby ma spełnić w pierwszej kolejności! Gdyż obu jednocześnie spełnić nie jest w stanie...

Ale my możemy spać spokojnie!!! Nad naszym bezpieczeństwem czuwa bowiem sam wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński, jego kot, "Pegasus" oraz minister Błaszczak!!! Ten sam minister Błaszczak, który 8 miesięcy temu nie potrafił wysłać do Afganistanu 2 samolotów w celu ewakuacji naszych obywateli oraz afgańskich współpracowników naszych służb i dyplomatów. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nie jest planowana w Polsce żadna defilada, bo to udział w defiladzie naszej niezwyciężonej armii z okazji rocznicy "Cudu nad Wisłą" przeszkodził wtedy ministrowi Błaszczakowi w wydaniu rozkazu przeprowadzenia ewakuacji.

I na koniec na poważnie... Zacznijmy się powoli oswajać z myślą o benzynie w cenie 6,50 zł/1 litr, bolesnych spadkach na naszej giełdzie i kursie 4,40 zł za 1$...Coś w tym jest, że każde pokolenie musi doświadczyć okrucieństw wojny!!! Wojna to totalne okrucieństwo, zdziczenie, obozy, łagry, degradacja wartości, faszyzm, komunizm etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?