La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

8

No dobra, coś przyjemniejszego w końcu. Koszuleczka mi przyszła z UK!
https://zapodaj.net/ab31a68a5826d.jpg.html

@Jakchcesz @LambiPL @clyde @masq @Rewolucja123

0

@macio_944 wygląda super :D no i trykot wydaje się w miarę w porządku. Szkoda, że nie jest czarna :(

5

@clyde Z całym szacunkiem ale co w niej jest super??? xD wygląda jak koszulka z bazaru za 10 zł z słabo wyglądającym nadrukiem...

Jeśli to jakaś koszulka kolekcjonerska, to bardzo słabo wyglądająca, zajeżdżająca po prostu tandetą...

1

@clyde Czarne też są na stronie Rockstara. Ale czarnych mam już za dużo (bo b. lubię ubiór szaro-ciemny), więc tym razem jakaś odmiana. A czerwień mocno podkreśla RDR2 :)

@FC1899Barca Cóż, jakość wykonania jest bardzo dobra. Wątpię, że na Allegro znalazłbym coś o podobnej jakości. Poza tym już kiedyś kupiłem podobną koszulkę, to po krótkim czasie napis się zaczął zdzierać. Teraz mam nadzieje, że będzie inaczej.

3

@macio_944 Fajna, w ogóle taka ciekawostka, jak poprzestawiasz litery w "Red dead redemption II" to wyjdzie Ci "GTA VI wyjdzie za 15 lat".

1

@Jakchcesz :D
Szanuję.

konto usunięte

1

@macio_944 Nice, nie przepadam za gamingowymi ciuchami, ale tu minimalistycznie, estetycznie, ładnie :D

0

@FC1899Barca Ty też wypowiadasz się jak z bazaru i nikt Cię nie krytykuje, a koszulka spoko bo ma wszywkę z boku i widać, że dobrej jakości

konto usunięte

0

@macio_944 zbyt minimalistyczna jak dla mnie :P

1

@masq Właśnie mnie się to bardzo podoba :)
Co kto lubi ofc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?