La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

16

Od razu zaznaczę, że nie znam się na polityce, więc może bredzę. Ale podobno miały być jakieś ostre sankcje. Gdzie one są? Unia podobno zapowiadała historyczne i bezprecedensowe sankcje. Gdzie to wszystko jest jak oni się nawet we własnym zakresie dogadać nie potrafią? Przecież to wszystko wygląda jak nieśmieszny żart. To co ma jeszcze Putin zrobić, żeby ostro zareagować? Bomby atomowe odpalić? Gadają tylko o karach dla Rosji. Zaraz się okaże, że Putin ruszy dalej widząc "brutalną" reakcję zachodu. Piszę to jako laik. Tylko Ukrainy szkoda, bo zaraz się okaże, że większość świata o niej zapomni, a ludzie będą cierpieć.

0

@magister97r Przecież oni mogą tylko palcem pogrozić i tyle.

konto usunięte

0

@magister97r Niemcy się zesrały dlatego żadnych poważnych sankcji nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?