La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

1

Napoli nie istniało w dzisiejszym meczu. De Jong mvp, ale bardzo dobra gra również dzisiaj Desta, Araujo, Pique, Alby i Adamy. Pedri, Busi i Auba również na plus, ale bez szaleństw.
Bardzo cieszy mnie widoczny progres jaki poczyniła drużyna pod wodzą Xaviego, natomiast martwi ta defensywa... Napoli, które nie potrafiło wypracować sobie dzisiaj żadnej stuprocentowej okazji strzela nam dwie bramki... Ter Stegen musi się otrząsnąć, bo przez jego błąd Włosi mogli powrócić do gry. Nico też powinien dostać zjebke, choć jego błąd aż tak nie boli. Młody jest i się jeszcze wyrobi :D Choć moim zdaniem i tak był faulowany przy tej akcji, nie w pierwszym momencie przy utracie piłki tylko w drugim gdy chciał po te piłkę pobiec. Ale to go oczywiście nie usprawiedliwia, ponieważ odbiór piłki przez piłkarza Napoli był czysty.
Czekamy na losowanie i reakcje Xaviego w sprawie defensywy. Vamos Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?