La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

4

Jeśli Ukraina padnie, czekają nas bardzo trudne czasy, w zasadzie wyzwania naturalne, z którymi nasze państwo zawsze się mierzyło i często dawało radę. Granica między nami a Rosją (Rosją, Ukrainą zależną od Rosji i Białorusią) w takim wypadku, będzie bardzo długa, a możliwość oddziaływania Rosjan i destabilizacji, będzie silna.
Albo teraz odpowiemy sobie na pytanie, czy jesteśmy w stanie się zmodernizować, ale tak poważnie, czy chcemy pić piwo w barach piątkami i czekać na kolejne socjale. Czasu jest mało, a trzeba załatać dziury w systemie obronności państwa, nie tylko wydawaniem pieniędzy, ale odpowiednią identyfikacją braków w zdolnościach i ich uzupełnianie. Czas na dorosłą i odpowiedzialną politykę zagraniczną, tak żeby i sojusznicy i Rosjanie, widzieli w nas poważny kraj, z którym się rozmawia, a nie pomija.
Nie wiem czy to jeszcze możliwe, bo taka przemiana wymaga dużo czasu, którego Rosjanie nie będą chcieli nam dać, a i w swoim narodzie nie widzę woli i chęci do tak głębokich zmian.

1

@aleksandrowielki jak nas tkną to już całe nato ruszy i USA, uwierz ja w to wierzę, Rosja zniknie my też ale takie życie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?