La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

16

Przecież Putin się już nie cofnie, świat mu tego nie wybaczy więc nie wyobrażam sobie, że wyjdzie i powie, że się wycofuje, bo się boi sankcji.

0

@D10SLEO no to to jest oczywiste. W sankcjach raczej chodzi o to by obywatelom Rosji żyło się na tyle źle, by sami zechcieli zmienić Putina. I miałoby to sens gdyby się działo 8 lat temu, a nie teraz...

18

@D10SLEO "świat mu tego nie wybaczy"
to chyba nie wiesz jak silny jest pieniądz

0

@Zoker szczerze wątpie, że nikt by go nie pociągnął do odpowiedzialności jakby się poddał.

2

@D10SLEO jak się podda, to go pociągną do odpowiedzialności, bo to będzie oznaczało jego upadek i słabość, ale jeśli się nie podda i zajmie Ukrainę to nikt mu nic nie zrobi, bo się będą bali

0

@D10SLEO Zobaczysz że za kilka lat będzie się mówiło, że Putin uratował Europę przed Ukrainą...

0

@D10SLEO mi się wydaje że on ma jeszcze nie jednego asa w rękawie
I może nas niemile zaskoczyć
Co złego by o nim nie mówić głupi to on nie jest i napewno ma jakiś plan działania, inaczej to by się nie zdecydował na taki ruch

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?