- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
0
Śmieszą mnie te naciski żeby ruskich wyrzucić z ligi Europy . Pilkarze trenują i są sportowcami . Dlaczego mają płacić za to że mają dyktatora za prezydenta ? Nie dość że im wstyd za niego to jeszcze mają tracić swoje życie przez to ? Pomijając już sam fakt że Putin ma głęboko sankcje a ma się przejmować że wyrzucą Spartak z rozgrywek ? Genialny plan na to by się opamiętał ...
16
@Barca1922 tu bardziej chodzi żeby wkurzyć społeczeństwo Rosyjskie, żeby zobaczyli co tracą przez tego psychola i żeby coś z tym zrobili.
0
@Barca1922 masz rację, nie ma co ich wyrzucać. Jak tak im wstyd za prezydenta, to powinni sami zrezygnować, wtedy by pokazali że mają jaja, klasę i szacunek
Komentarz usunięty
0
@D10SLEO od wkurzania są sankcje jak np . Swift który blokują Niemcy czy Włosi więc dlaczego mieszać sport do polityki skoro sami politycy mają głęboko żeby pomagać Ukrainie. Jak dla mnie nie ma w tym sensu kompletnie .
0
@Bykunn co Ty człowieku bredzisz . Od pomocy Ukrainie to powinny być Niemcy , Włosi czy przede wszystkim USA. Którzy dają Putinowi sakncje z których on się śmieje . Mieszasz sport z polityką a politycy zamiast pomogac jak ludzie giną to nie robią nic ( no może Wielka Brytania coś próbuje )
0
@Barca1922 Mówi to rzekomo kibic Barcelony, która jak wiadomo nie ma nic wspólnego z polityką xD
Nie kumasz że nie da się odciąć sportu od polityki? Twoim zdaniem jest spoko że rosyjskie kluby i cała EUFA będzie sobie kopała piłeczkę za te same pieniądze za które jest atakowana Ukraina? Twoim zdaniem to że politycy nie mogą się dogadać co do sankcji oznacza że już nikt nie może niczego zrobić choćby w wymiarze symbolicznym? Nie pozdrawiam z takim myśleniem
A bo chyba tego też nie kumasz. Nie chodzi o żadną pomoc Ukrainie bo c*** możemy, ale o gest solidarności
0
@Bykunn ty tak wiele kumasz . Dobrze że nam tu wszystkim wyjaśnisz. Gratuluję podejścia . Wyrzucić Spartak z rozgrywek bo to psy Putina.
Po czym sam sobie przeczysz mówiąc że moim zdaniem nic nie można zrobić w wymiarze symbolicznym po czym sam piszesz że przecież gówno możemy . Więc tak wyrzućmy spartak z ligi Europy ale nie róbmy nic bo nic nie możemy. Zdecyduj się się na coś .