- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1940 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1940 Culés
4
Widzę że jest spór odnośnie wykluczenia rosyjskich sportowców z zawodów.
A może by tak inne rozwiązanie. Oczywiście o żadnych zawodach w kraju agresora nie ma mowy. Do tego bez odgrywania hymnu rosyjskiego. Ale nie wykluczać wszytskich tylko zrobić coś takiego żeby rosyjscy sportowcy byli dopuszczeni musieli by publicznie potępić Putina i jego agresję na Ukrainę. Ale jak to jest zespół to wszyscy musieliby to zrobić. Jakby ktoś się wyłamał to drużyna nie startuje.
Nie oglądałem skoków dziś ale widzę artykuł i zdjęcie jednego z ruskich skoczków który wymalował sobie na ręku barwy Rosji...
Nie znam szczegółów ale interpretacja takiego gestu jest dla mnie jednoznaczna z popieraniem działań tego kraju.
To jest dla mnie chore, tacy sportowcy powinni mieć jakikolwiek zakaz startów.
2
@Bobo25 Wyrzucenie ich powinno nastąpić już przy okazji narodowego programu dopingu
7
@Bobo25 wywalić wszystkich i się nie rozdrabniać. Pozdrawiam
3
@Bobo25 Ja byłem i w sumie nadal jestem, za wyrzuceniem ich bezwarunkowo. Ale taka opcja o jakiej mówisz, chociaż wydaje mi się nierealna, była by medialnie bardzo mocna.
1
@Bobo25 Panowie komentatorzy stwierdzili, że nie zamierzają komentować skoczków, którzy robią sobie sweetfocie wiadomo z kim
0
@clyde ale takie publiczne potępienie przez idoli sportowych Rosjan może by więcej zdziałało niż całkowite wykluczenie.
Wiem że to emocje i w pierwszej chwili sam bym chciał żeby wyrzucić ich wszytskich, ale może to rozwiązanie by było lepsze dla Ukrainy. Nawet jak nie aktualnie to w dalszej perspektywie rządów w Rosji.
2
@Bykunn no właśnie o to mi chodzi żeby do obywateli rosyjskich dotarło że ich idole nie popierają tego co się dzieje. Realne czy nie, nie wiem, ale jakby się na to nie zgadzali to by ich wyrzucać więc wyszło by na to samo.
Dziś ten gest ruskiego tenisisty co grał z Hurkaczem poszedł w świat i został doceniony. Jak najwięcej tego typu zachowań jeśli już nie wykluczamy.