La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

konto usunięte

7

Mnie zastanawia jak to jest możliwe że niektórzy Rosjanie nie wiedzą co się dzieje na Ukrainie. Gdzie oni żyją na pustyni jakiejś?

13

@Emhyr niestety to ciemnogród. W sumie u nas nie lepiej, ktoś rzuci hasło, że paliwa nie będzie i już zaczyna się pajacowanie.

21

@Emhyr To jest naród w którym ponad 30 mln ludzi nie ma toalety a 47 nie ma ciepłej wody a wy sprawnego internetu od nich wymagacie? Na wsiach to pewnie mają jeszcze wszyscy tzw drewniane "sławojki" jak w przedwojennej Polsce

konto usunięte

1

@Emhyr U nich jest tylko rządowa telewizja to masz jednostronny przekaz. Są inne programy, ale wszystko pod kontrolą rządu.

konto usunięte

1

@Emhyr jakbyś żył na jakiejś wiosce zabitej dechami, a takiej Rosji takich nie brakuje i miał dostęp tylko do kanałów rządowych, najprostszej telewizji, to tak naprawdę w co miałbyś wierzyć?

0

@Emhyr Propaganda, ile mozna powtarzać. Tam nie ma wolnych mediów, nie ma nic wolnego.

0

@Emhyr Starsi ludzie mnie nie dziwią, bo w telewizji propaganda na okrągło. Nie wiem jak wygląda dostęp do internetu w Rosji wśród mieszkańców.

1

@D10SLEO Twoja teza zaprzecza całej reszcie. Gdyby w rosji informacje roznosiły się tak szybko jak u nas to już by wiedzieli co się dzieje. Sytuacja z paliewem zaprzecza twojej teori popierającej "ciemnogród".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?