La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

19

Problemem konfy jest to, że nie potrafią oddzielić debili od ogarów, nie ma ludzi idealnych więc lekkie odchyły każdy ma, ale jakby wywalili tych skrajnych tłuków to by byli realną 3 siłą w polityce.

6

@Transu96 Konfa jest już spalona po ostatnich wypowiedziach.

0

@LukaszFan tak uważam. Jak są tam jacyś rozsądni ludzie, wierzę że tak, to niech tworzą jakieś inne środowisko polityczne

konto usunięte

0

@Transu96 Tam jest za dużo skrajnosci i ten ideologiczny twór nie ma racji bytu

Ich czesc gospodaracz powinna stworzyć własna partie bez narodowców i innych odprysków nakierowana na świopoglądowa neutralnosc.

0

@Transu96 Problemem jest ro, że te najbardziej wykręcone prawicowe łby są ojcami tej partii i trudno byłoby się ich pozbyć.
Chociaż Korwina już od dawna chcą tam odpalić, ale się nie da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?