La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

0

Dobra, to może głupie pytanie, ale chyba użycie broni atomowej to nie jest naciśnięcie jednego guzika? Nie jest tak, że to masa ustaleń, zezwoleń całych sztabów ludzi?

konto usunięte

2

@szymonekk W demokratycznym państwie tak, a u nich kij wie

konto usunięte

0

@szymonekk Na pewno nie jest to decyzja jednej osoby.
Pomysł ktos oszalał i chce se wysadzić świat, musi być jakis bufor który go zablokuje.

0

@LaRoja No właśnie. Jak kolega @Mr8lack napisał, w demokratycznym państwie to na pewno, a u tych dzikusów?
Pytam z czystej ciekawości. Żadnych teorii nie snuję jak coś. :D

0

@szymonekk Nie. Nie jest to kwestia guzika. Do tego musi być kilka osób.

1

@szymonekk 2 dni temu coś czytałem że w Rosji oprócz putina muszą udzielić zgody jeszcze 2 osoby na użycie takiej broni

0

@szymonekk W Rosji muszą się na to zgodzić 3 osoby. Poza putinem, zgodę muszą wydać minister obrony i szef sztabu generalnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?