- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1433 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1433 Culés
6
Dla odmiany (na chwilę) słów kilka o covidzie
W mediach temat umarł(z wiadomych przyczyny) ale machina pandemiczna leci dalej i tak od dziś:
Od 1 marca szczepienia przeciwko COVID-19 stają się obowiązkowe dla trzech grup medycznych. Resort zdrowia ostrzega, że kary za niepodporządkowanie nakazowi będą surowe. Niezaszczepionym grozi nawet zwolnienie z pracy.
Jak oceniacie tego typu decyzji? W sytuacji kryzysu z uchodźcami, których nie badamy pod kontem covidowym(uciekają przed wojną wiadomo i rozumiem) jednocześnie zamierzamy zwalniać lekarzy za brak szczepienia na covid czyli jeszcze większy kryzys zapaść w medycynie się szykuje, jakby mało problemów było? Wszyscy są skupieni na pomocy Ukrainie i mam wrażenie, że nikogo nie interesuje to co się dzieje wewnątrz naszego kraju:/
@Kgorecki2500 @tomek8756
3
@Barca1992 lekarze to chyba wyksztalceni ludzie więc nie boją się szczepionki?? Czy nadal będziemy spiskować?
1
@Barca1992 odstrzelić Niedzielskiego i jego bandę jak ruskich.
0
@Barca1992 a w UK właśnie znieśli
2
@Barca1992 A się pytam o maseczki... chyba już czas na ich zniesienie,skoro kolejne kraje (np:UK) zdecydowały o ich zniesieniu..
2
@bartekvisca Wykształceni dlatego wiedzą, ze szczepionka nic nie zmienia. Wolny wybór dla każdego człowieka. Ktoś sie zaszczepi ktoś zmieni pracę. Polski NFZ wyjdzie na tym bardzo źle.
3
@Barca1992 wszyscy zajmują się wojna a tu po cichu https://mobile.twitter.com/OrdoMedicus/status/1498368175565586432
0
@ObiwanKenobi wiem czytałem właśnie o tym, słabo to wygląda