La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

29

Ale się nie mogę doczekać meczu, jejuś jak mi brakowało tego uczucia przez ostatnie 2 lata. Xavi serio w niecałe pół sezonu zrobił coś niemożliwego. A niektórzy tutaj mówili że zmiana trenera nic nie da i w sumie trochę zacząłem w to wierzyć, a potem wszedł Xavi cały na biało, podszedł do mnie, dał mi klapsa i puścił oczko. Giga chad.

konto usunięte

1

@Jakchcesz w pełni się zgadzam.To uczucie czekania na kolejny mecz widząc że Barca gra w końcu dobra piłkę jest super ;) Jeszcze w tym miesiącu jest El Clasico Real w ujowej formie Barca gra coraz lepiej jest szansa na zwycięstwo wreszcie

0

@Mixtape
W El Classico od wielu lat nie decydowała aktualna forma tych zespolow

1

@Mixtape ostatnio z Realem zagraliśmy bardzo dobrze tylko wynik się nie zgadzał, teraz przyszła skuteczność więc może być ciekawy mecz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?