- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
5
"Na ukraińskich profilach szeroko kolportowane jest zdjęcie skrzynki smsowej zabitego w walkach rosyjskiego dywersanta. Z korespondencji z siostrą i żoną dowiadujemy się, że Rosja planowała inwazję już 15-16 lutego. Czytamy też, że żołnierz ma być bezlitosny dla Ukraińców".
https://www.salon24.pl/newsroom/1209771,wstrzasajace-smsy-w-telefonie-rosyjskiego-okupanta-nie-miej-dla-nich-litosci
A potem złapani mówią, że nic nie wiedzieli i myśleli, że jadą na ćwiczenia.
6
@Zoker o ile to nie fejk...
1
@michal26 Jest taka opcja, ale zdjęcie opublikował m.in. były ambasador Ukrainy w Austrii.
2
@Zoker A czemu były ambasador Ukrainy w Austrii nie miałby kłamać w ramach propagandy?
5
@Zoker ze niby co? Rosjanie i w dodatku żołnierze kłamią? Pierwsze słyszę...
5
@Zoker jak to Reuters opublikuje, to uwierzę. Ukraina sieje masakryczną dezinformację. To jest dobre dla walczących, ale nie do analizy wojennej :)
0
@Hosh Nigdzie tak nie napisałem :)
0
@Zoker wojsko zabierz żołnierzom telefony. Smartfon na wojnie to śmierć dla tego żołnierza i jego otoczenia.
A to że takie zdjęcia publikują osoby publiczne to nie jest nic niezwykłego - to po prostu element propagandy i w sumie popieram :)
1
@michal26 Reuters też się daje nabierać na fejki, bardzo dużo ukraincy kłamią troche mnie to wkurza
0
@NaFazieHitman część albo kolejna płaszczyzna wojny. Poza tym musza jakos budowac morale. Wyspa węży, duch kijowa ten typ co most wysadzil most wraz ze soba itd. Maja troche przesrane wiec muszą jakoś ludzi zmobilizować.
1
@Faun rozumiem poprostu nienawidzę kłamstwa, przepraszam
0
@Zoker Oficerowie wiedzą, zwykli szeregowi poborowi nie.