- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
20
Apeluje do tych, którzy oczywiście pod przykrywką "dobra" chcą forsować swoje ideologie i skłócają jednych z drugimi. I lewa i prawa strona niech się walnie w ten głupi czerep i zastanowi się komu ma to służyć!
Dzisiaj jesteśmy zjednoczeni JAK NIGDY. Chyba znacząca większość docenia to i nie chce by się zmieniło?
Teraz akurat atak na Konfederację, bo apelują, by zwiększyć kontrole na granicy, bo docierają do nich takie i takie informacje. Oczywiście - są JEDNOSTKOWE przypadki. Trzeba jak największą grupę uchodźców przepuścić przez granicę, co zdecydowanie będzie łatwiejsze przy większej grupie straży granicznej. Oprocz tego eliminować tych, którzy chcą przedostać się nielegalnie. W jaki sposób ma to destabilizować nastroje? TAK GŁOSI ROZSĄDEK!
Tak samo może być i w druga stronę (nawet było dzisiaj), jak posłowie pojechali na UA to, że gierka polityczna. Może i gierka, ale to nie czas na takie debaty! Nie dajmy się wciągać w tę chorą grę.
Jest wojna, w tym wojna informacyjna, mająca skłócić nas ze sobą.
@NaFazieHitman @Colon @barcelonaLM @Barca1992 @tomek8756 @Tomo_95 @Bykunn @tobiasson92 @DonMatteo901 @arasz1819
5
@michal26 szkoda strzępić ryja, oczywiście masz racje, teraz nie można szukać prawdy i w nic wątpić bo bedziesz prorosyjski https://zapodaj.net/images/8f0c5dc1e8f01.jpg
7
@michal26
Są tutaj osoby, które tylko dzień w dzień wrzucają posty na konfe jakby oni mieli jakiekolwiek przebicie w rządzie lub też rządzili Polską :D
0
@NaFazieHitman Szukasz prawdy tam gdzie jej nie ma...
3
@lukaszbarca15 nie do końca. Owszem - dzisiaj mamy taki zalew informacji, że ciężko stwierdzić co jest prawdą obiektywną.
Jednak to, jak ludzie wierzą we wszystko, co im się przedstawia to jest niepojęte. Uważam podobnie jak @NaFazieHitman ze należy podważać pewne dogmaty, starać się patrzeć na coś lub kogoś z innej strony.
Widzisz. Podam Ci przykład, by opisać Ci tragizm sytuacji.
Rosja i Putin - usprawiedliwiają swoje czyny często podając przykład USA i tego jak oni prowadzili wojny.
Znasz sprawę kryzysu kubańskiego? Obczaj sobie co tam zrobił Kennedy i jakie były powody.
Putin podkreśla, że USA i NATO mieli nie wkraczać na te rejony "jego bloku". Wkroczyli (i cale szczęście!). Dało to pretekst do działań i jakby Meksyk umieścił rosyjskie rakiety średniego i dalekiego zasięgu na swoim terenie, to miałbyś "obalanie dyktatury meksykańskiego przywódcy". Tu oczywiście teoretyzowanie, ale do tej pory tak to wyglądało.
Bush zamordował setki tysięcy osób na bliskim wschodzie a my mieliśmy to gdzieś. Powszechna aprobata. Więcej! Obama dostał nagrodę Nobla (pokojową oczywiście) w chwili gdzie jego żołnierze zabijali cywili...to się w głowie nie mieści.
I jakie wnioski?
A no takie, że prawda jest bolesna i obiektywna.
Do prawdy ciężko dojść, bo zalewa nas rzeka opinii, propagandy, etc.
Putina to nieusprawiedliwia. Taki sam zbrodniarz.
A moja opinia jest taka, żeby Rosja upadła i głupi ryj sobie rozbiła, jednak nie zwalnia mnie to z poszukiwania prawdy i wyciągania konkretnych wniosków.