- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 836 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 836 Culés
1
@ChessInfo nie za bardzo jestem znam i interesuję się temacie szachow ale znalazłem takie info. I naprawdę ten Carlsen to taki przekozak ze w wieku 13 lat grał jak rowny z Kasparowem.
https://www.sport.pl/inne/7,64998,28143953,nagranie-z-meczu-13-letniego-carlsena-z-kasparowem-podbija-siec.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Niezwykle
1
@kazbychu Tak, to prawda, sam go uczyłem pierwszych kroków na szachownicy.
2
@kazbychu Carlsen to najprawdopodobniej najlepszy szachista w historii tej dyscypliny.
2
@kazbychu to prawda. Jest nawet filmik jak znudzony czekaniem na ruch Kasparowa chodzi sobie po sali i patrzy na inne partie
2
@kazbychu Szachy ewoluują. Ciężko tak jak w piłce porównywać moim zdaniem Messiego i Pele, bo jakby przenieść wehikułem czasu Pele w dzisiejsze czasy to on by nie ogarnął czemu żadnego topowego obrońcy przejść nie może i o co chodzi.
Kasparow to szachista, który swój prime miał w momencie, gdy analizy komputerowe były nieprzydatne, dopiero specjalnie zbudowany komputer i soft pod to pozwolił pokonać Kasparowa, ówczesnego mistrza świata. Dziś arcymistrz nie wygra z oprogramowaniem szachowym uruchomionym na domowym pececie za 2000 zł.
PS
A za filmik dziękuję, bo go nie widziałem.