- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
5
Jeśli miałoby nas zabraknąć, to kolejna będzie Estonia, potem Łotwa, potem Litwa. Dalej Gruzja, Polska, aż do granic muru berlińśkiego
Cały świat widzi, że sankcje przynoszą efekty. Prosiłem o to wsparcie na długo przed wybuchem wojny. Teraz proszę o zamknięcie nieba nad Ukrainą. Jeśli nie macie na to siły - dajcie mi chociaż kilka samolotów bojowych, abym mógł dać właściwą odpowiedź agresorowi
To jest horror. Nie rozumiem, jaki człowiek może planować takie akty ludobójstwa i nazizmu. Nawet strona ukraińska traktuje okupantów lepiej niż ich przywódcy.
Chcę podziękować wszystkim. Tym krajom, które przekazują nam broń. Jesteśmy bardzo wdzięczni - powiedział Zełenski
[oficjalny profil na fb]
3
@Hubsao Teraz to przesadza. To nie jest gra że możesz sobie wszystko po kolei brać. Odbudowywanie wojsk zajmuje minimum 5 lat i te wojska trzeba też finansować. Wiem że jest zdesperowany i chce wciągnąć Europę do konfliktu ale nikt tego nie zrobi.
2
@Hubsao Przecież ten zjeb putin otwarcie powiedział, że chce aby państwa nadbałtyckie takie jak Łotwa czy Estonia powinny wrócić pod sztandary ruskich. Jego słowa z orędzia. xD
0
@Hubsao Przecież ich wojsko po samej Ukrainie byłoby już marnej ilości i jakości, Estonia albo Łotwa wykończyła by te rresztki, To czego się mamy bać? Przecież każda walka z kazdym kolejnym krajem to ogromne straty.
3
@Emhyr on nie mówi w perspektywie roku a kilu lat
0
@Xxxbarca4ever @fart Mówić to sobie Putin może wiele rzeczy, ale za nim ruszy Łotwe czy Estonie to miną lata + oba kraje są w NATO
0
@Xxxbarca4ever Nawet kilku lat nie jest możliwe brać każdego państwa po kolei. Łotwa Estonia Litwa są już w NATO więc to od razu ściana. Poza tym putina zakładam że niedługo i tak nie będzie.
1
@takisobiektos Ależ oczywiście. Przytaczam tylko słowa putina. Takie ma plany/ambicje.