La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

3

Wczoraj do wolontariuszy pomagającym Ukraińcom na dworcu PKP w Lublinie dołączyła zorganizowana grupa wolontariuszy z urzędu pod przewodnictwem Magdaleny Nowak Kowalczyk z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.
„Kim Wy jesteście? Jesteście tu nie potrzebni, nikt Was tu nie rejestrował, przez Was jest chaos, ja mam swoich wolontariuszy. A Wy nie macie kamizelek i tu nic nie znaczycie”- słowa tejże Pani w kierunku wolontariuszy ,,nie od niej".

,,Pani Magdalena zarzuciła mi ze się lansuje na fb ze pomagam, a ona jeszcze nie dodała żadnego zdjęcia z dworca… pewnie dlatego ze do dziś wieczora nikt jej tam nie widział"- jedna z wolontariuszek.
Dodatkowo wolontariuszki z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zostały zwyzywane przez Panią Magdę od... sutenerek.
No i jeszcze na podsumowanie kolejna wypowiedź jednej z wolontariuszek:
,,Pomijam fakt ze wolontariuszami z urzędu nikt nie zarządza, nikt nie zapisuje kto jest ilu ich jest jak się nazywają i czy oddali kamizelkę po skończonym wolontariacie. Dziś wolontariuszami z Lubelski Urząd Wojewódzki były osoby nietrzeźwe (mam kontakt z Pracownikami Policji którzy potwierdza) Zgłosiłam to do punktu informacji i nikt nic nie zrobił „bo oni już nie wiedza kto tu co robi i za co odpowiada i kto komu dał kamizelkę”."
No i oczywiście nie trzeba dodawać, która grupa wolontariuszy wykonuje 90% całej roboty...

Masakra... Bidna Pani musiała opuścić ciepły, wygodny gabinet w urzędzie, nie wypije sobie ciepłej kawki to i humorki pokazuje... Dobrze, że dużo ludzi w necie opisało tą sytuację, jest szansa że Pani Magda straci swoją ciepłą posadę :)
No i naprawdę przeraża to, że niektórzy ludzie nawet w takiej sytuacji nie potrafią się zjednoczyć...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?