- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
2
NATO daje dupy w tej wojnie, jak zwykle zresztą w przypadku zramolałej cywilizacji zachodniej.
Rosja weszła na nie swój teren i robi co chce, a oni się jak zwykle usuwają w cień, licząc na krew Ukraińców, tak jak kiedyś Polaków. To nie działa na ten rodzaj agresora.
Powinni wkroczyć, jako ochrona misji jakiejś ONZ, przynajmniej na zachodnią Ukrainę, żeby uniemożliwić Ruskim odcięcie kraju od dostaw. To nie jest pretekst do rzucania atomami, skoro kacapom wolno, to i NATO wolno być na Ukrainie.
Ma rację Kasparow, że oni są za bardzo się boją, ta metoda jest drogą donikąd.
Wiem, że to brzmi prostacko, ale patrząc trzeźwo na całą sprawę, to nie może być tak, że śmiecie będą dyktować warunki całemu światu, mimo że są możliwości reakcji.
Społeczeństwa zachodnie utopiły się w tchórzliwym marazmie, nawet mając nieograniczone środki i narzędzia do walki z najeźdźcą, potulnie zgadzają się na wszystko.
https://sport.onet.pl/szachy/inwazja-na-ukraine-przewidzial-wojne-swiatowa-putina-mowi-jak-ja-zakonczyc/lhxxbh1
28
@RosjaninBut Sojusz NATO ma za obowiązek bronić kraje które są w sojuszu, a Ukraina nie jest i można zamknąć temat. Akurat w tej wojnie NATO działa bardzo dobrze.
1
@Kondziubarca Mylisz się.
Zajęcie Ukrainy przez Rosję, przybliży agresora do granic NATO i w interesie sojuszu jest, żeby ta wojna nie została przez Ukrainę przegrana.
Patrz trochę lat do przodu, nie tylko na dzisiaj.
Usuwanie się Putinowi skończy się źle, szczególnie dla nas.
3
@RosjaninBut Dlatego sojusz bardzo wzmocnił i wzmacnia Ukrainę pod względem sprzętu i wywiadowczym, gdyby nie NATO to już od tygodnia Ukraina by nie istniała, Rosja przeszarżowała z tą wojną i mają ogromne straty, nastawiali się na szybkie 2/3 dni a tu juz 2 tydzień się zaczyna, ta wojna pogrąży rosje pod każdym względem. Nawet jeśli zdobędą Kijów to utrzymanie go będzie graniczyło z cudem.
10
@RosjaninBut jako wielki przeciwnik administracji Bidena i ogólnie zirytowany człowiek, nie rozumiejący jak kraj taki jak USA może potepiac Rosję, gdzie na bliskim wschodzie wymordowali dziesiątki a raczej setki tysięcy niewinnych ludzi - Nie. USA teraz nie daje tyłka. Ciągle przekazują informacje. To ile NATO dostarczyło broni, to też świadczy o właściwej reakcji.
3
@michal26 Gdyby nie wsparcie wywiadowcze USA to Ukraina mogłaby już dawno skapitulować. Wiedzą na bieżąco jak przemieszcza się wojsko ruskie
0
@RosjaninBut placa ci za te glupity co wypisujesz?
1
@Kondziubarca Ja wiem, że zachód trzyma Ukrainę pod kroplówką. Ale zastanów się, co się stanie, jak ruski jednak zwycięży i zajmie kraj. Będziemy mieli prawie 1000km granicy z Putinem.
Wtedy możesz sobie odliczać ile lat jeszcze pożyjesz, 5, 10, 15..
Brak zaangażowania NATO, może skończyć się źle w przyszłości, ten pies i tak będzie gryzł, nie dzisiaj to jutro. Strategia unikania jeszcze bardziej go ośmiela.
1
@Hasszz A masz umiejętność wyciągania wniosków i patrzenia do przodu czy tylko dzisiaj i jutro ogarniasz?
2
@barcelonaLM dokładnie tak.
2
@RosjaninBut Mam i w przeciwienstie do ciebie nie ulegam proagandzie i strachowi ktore promuja media. Za to staram sie sluchac ludzi ktorzy maja pojecie o tym co mowia i swoje wypowiedzi sensownie argumentuja.
I tak wedlug nich nato robi bardzo duzo, wiecej to juz tylko wojna. O 99% dzialaniach nato nie uslyszysz w tv do tego rosja na 100% nie zaatakuje polski. Nie taki plan jest dla niej. Jestes zwyklym trolem dalsza dyskusja z toba nie ma sensu.
0
@Hasszz A to przepraszam, skoro się nasłuchałeś tyle, to na pewno masz rację, a ja jestem głupim trollem.
Jeśli uważasz, że możliwość posiadania prawie całej wschodniej granicy w z Rosją jest medialną propagandą strachu, no to rzeczywiście ta dyskusja nie ma sensu.
0
@RosjaninBut Wcale nie trzeba wkraczać do Ukrainy aby związać wojska najeźdźcy w okolicach Brześcia. Wystarczy ustawić armie NATO przy białoruskiej granicy i Putin nie będzie mógł się odsłonić.