La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

13

Zełenski trochę odlatuje krytykując NATO za niezamknięcie przestrzeni powietrznej nad Ukrainą. Argumentuje to śmiercią niewinnych ludzi i to oczywiście prawda, ale 3 wojna światowa (nuklearna) przyniosłaby ofiary w milionach, zaczynając zapewne od Ukrainy.

30

@vangoor Z naszej perspektywy owszem, ale spróbuj postawić się w jego sytuacji. Będzie robił wszystko żeby uzyskać wsparcie dla swoich sił.

1

@JimMorrisonFCB Zgadza się, ale UE jak i NATO mają tak naprawdę związane ręce, pomoc humanitarna, militarna i ochotnicy do walki, podobno już ok. 20 tys.

0

@vangoor No tak, wszelka pomoc o charakterze obronnym. Źadnych akcji ofensywnych.

konto usunięte

13

@vangoor Nie "odlatuje", tylko robi co może, by bronić swojego kraju.

2

@anxted W takim razie NATO broni swoich sojuszników idąc Twoim tokiem myślenia.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@vangoor NATO stara się uniknąć światowego konfliktu zbrojnego. Ale IIIWŚ w każdym innym sensie już się zaczęła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?