- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 602 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 602 Culés
0
Jeńcy rosyjscy apelują, żeby zwykłe moskiewski ludziki wyszły na ulicę, bo to może powstrzymać rzeź.....Wyjdą? Oczywiście, że nie...... milcząco wspierają wodza. Hańba temu narodowi....
3
@arasz1819
Dużo ludzi wyszło na ulicę, ale ludzie się też boją. Trafić na kilka lat za kratki, za użycie słowa 'wojna' to nie jest coś, co jest normalne w dzisiejszych czasach.
0
@bartas97 dużo? Rosja to prawie 150mln osób.
5
@arasz1819 I większość mieszka na wiochavh, gdzie mają w tv dwa kanały, jeśli w ogóle mają tv.
0
@BorzyKrzys tłumaczmy ich dalej....
0
@arasz1819
Wiesz, w skali całej liczebności kraju te liczby nie są duże, ale patrząc po zdjęciach, np. z Sankt Petersburga, to było widać sprzeciw. Większość z nich jest karmiona tępą propagandą, nie bez powodu odcinają im Twittera, Facebooka itd. Nie chcę ich w żaden sposób bronić, ale przeciwnicy tego zbrodniarza lekko nie mają.
5
@arasz1819 Nikt ich nie tłumaczy. Po prostu używasz tanich chwytów. ruskie społeczeństwo nigdy nie poznało demokracji, nie ma tam jakichkolwiek tradycji demokratycznych. Spora jego część nie ma możliwości czerpać bardziej obiektywnych informacji o świecie.
0
@arasz1819 trzeba być ostrożnym mogą się bać I mogą nie mieć wiedzy.
1
@arasz1819 ty nie wiesz o czym mówisz, tam jest taka propaganda, że większość ludzi myśli, że Rosja wjechała na Ukrainę z dobrych pobudek. To tak jak u nas, 1/3 albo więcej społeczenstwa jest za PIS bo pani albo pan z ekranu mówi im jak mysleć a sami są za głupi
0
@BorzyKrzys to jest tłumaczenie ich i nic więcej. A oni z tego korzystają. Wcześniej wspominałem, że znajoma mieszkała w Chinach gdzie ograniczenie portali są jeszcze wieksze, ale da się to o obejść, bo mamy XXIw. Jeżeli nie czerpią wiedzy to dlatego, że nie chcą.ja nie mówię o 80latkach na wsiach, ale o młodych ludziach z wielkich miast. Wiedzieli o wszystkich sankcjach na bieżąco, ale nie wiedzą co się dzieje na Ukrainie. Myslisz, ze rezimowa tv powiedziała zeby zapierdzielać do bankomatów, Ikei i innych sklepów? Jezeli ich się nie przycisnie to po putinie będą mieli kolejnego oszołoma, który będzie planowal kolejne wojny.