La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

10

I co skończy się wojna, sankcje zostaną zniesione i wszyscy zapomną co się stało? Rosję trzeba zgnieść jak robaka, nie można ich dopuścić do życia. To powinien być koniec tego kraju dla reszty świata. Niech teraz płacą za to co zrobili. Minie 15 lat i znowu ich zaatakują.

1

@Janas11224 Nie łudź się, Rosja ma atomy, jako gwarant nienaruszalności ich systemu, to jedno. A drugie, to że świat zachodni wróci do handlu z nimi, jak tylko opadnie kurz wojenny, minie parę lat i będzie można znowu ssać kasiorę. Władza na Kremlu się zmieni na jakąś fajniutką i interes się zakręci od nowa.
Będzie trochę sankcji, trochę krzyku, a potem i tak wszystko wróci do normy.
Może nie w tak luzackiej formie, jak wcześniej, ale jednak wróci.
Duży i źli zawsze byli na tym świecie, trzeba się z tym pogodzić, że nie da rady ich tak po prostu zlikwidować, prędzej oni nas zlikwidują.

0

@Janas11224 a przy okazji niech zgniotą gospodarkę Polski i reszty Europy srodkowo-wschodniej

Niech ta cholerna wojna kończy się jak najszybciej

0

@RosjaninBut No wiem niestety ze tak będzie. Na ta zmianę władzy na Kremlu mocno liczę. Rosja to kraj z ogromnym potencjałem tylko rządzą nią pieprzeni idioci

0

@Janas11224 najgorsze jest to, że tam stołki poobstawiane swoimi...a jak wiadomo idioci rodzą idiotów i ciężko będzie to towarzysztwo wyplewić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?