- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
15
Jeśli dyrektor sportowy czyli Alemany uważa że ściągnięcie Haalanda jest możliwe i dalej można przedłużać kontrakty na normalnych zasadach to nic nam do tego. To nie jest tak, że oni tam mają klapki na oczach, Laporta mówi Haaland i ma być zrobione. Laporta co raz więcej się na jego temat wypowiada, bo jak widać finanse się polepszyły na tyle, że jest na to realna szansa. Mateo Moretto powiedział wczoraj, że kontrakty z Gavim i Araujo są w pozytywnej drodze, bo oboje chcą zostać. To nie jest tak jak z Moribą że sam nie wiedział co chce tylko oni wiedzą i chcą. Nie wiem, po co ten hejt, że Laporta jest zaślepiony Haalandem. Na ten moment to jest najlepszy albo drugi najlepszy zawodnik młodego pokolenia, ktoś może powiedzieć że Mbappe jest lepszy ktoś powie że nie jest. To jest druga najlepsza "9" świata. No nie lubię zbytnio Lewego ale obiektywnie trzeba powiedzieć że jest lepszy. Więc dlaczego nie jak jest na to szansa? Zaufajmy zarządowi to już nie jest Bartomeu.
8
@Emhyr Musisz się nauczyć, że dzieciaki z Polski siedzące na la rambla maja większe pojęcie o finansach klubu, polityce transferowej oraz atmosferze w klubie niż ludzie rzeczywiście w tym klubie pracujący. Wiec przywyknąć trzeba do tych idiotycznych komentarzy i dla własnego spokoju je olewać :)
1
@Emhyr cieszy mnie taki głos rozsądku. Ale to jest La Rambla i niezależnie co się dzieje, będzie więcej narzekania niż zachwytów. Mam wrażenie, że Rambla bardziej się skupia na finansach klubu niż na aspekcie sportowym i tym aby wrócić do gry z najlepszymi. A do tego trzeba wzmocnień. Nie za wszelką cenę, to jasne, ale zaufajmy Laporcie i Alemaniemu, ostatnimi decyzjami udowodnili, że chcą dobrze, a także, że ich decyzje są trafione.
0
@MysticCat Wiem ale ciężko przejść obok komentarzy typu: "po co nam ta szklanka" "nie potrzebujemy kupować jednego Haalanda jak możemy za to kupić kilku średnich"
0
@MysticCat Czytałem to samo jak Bartomeu kupował czwartą 10 alboe inne super jego pomysły, uwaga bo to może być szok, w klubach też trafiają się zgniłe jabłka albo zwyczajnie coś nie wychodzi bo żona piłkarza jest znudzona miastem.
0
@Gall Oczywiście ale nadal świadomość ludzi na forum z polski jest nieporównywalnie mniejsza niż tych którzy są sternikami klubu. Mimo wszystko masz wysyp ekspertów którzy wiedza lepiej.