La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1888 Culés

4

Skończyłem Mass Effect 2. Zdecydowanie najbardziej epicka historia jakiej doświadczyłem w grze wideo. Po prostu coś pięknego zasługujące na Oskara. Wybitna produkcja zasługująca na mocne 10/10. Aż nie wiem czego się spodziewać po 3 części.
SPOILER
Cała moja drużyna przeżyła, uratowałem 100% załogi co dla mnie jest mega sukcesem bo czytałem potem w necie ze mogłem stracić prawie wszystkich. Jedynie czego mi brakowało to w zakończeniu takiej radości załogi ze się udało. Bazę Zbieraczy również wysadziłem bo mam w dupie co ten Człowiek Iluzja ode mnie chce.
@clyde @Danny Gaucho @IronSanHybrid

0

@Janas11224 „Zdecydowanie najbardziej epicka historia jakiej doświadczyłem w grze wideo.”

Wstrzymaj się z takimi sądami do ogrania trójki, bo ta przepięknie wieńczy dzieło jakim
Jest ta cudowna trylogia :)

0

@IronSanHybrid mowie to jako osoba która jest zakochana w Wiedźminie. Nie sądziłem ze zagram w lepsza fabularnie grę.

0

@Janas11224 No ja Wieśka też lubię, ale ME jest u mnie wyżej. Czekam na ekranizacje, bo wreszcie prace nad tym trwają, a historia jest na tyle epicka, że zasługuje na srebrny ekran.

0

@Janas11224 u mnie jednak Wiedźmin przed trylogią ME ale ME to arcydzieło :D przed Tobą jeszcze trójka, która też jest świetna. ^^ zazdro

0

@clyde u mnie podsumowując wszystkie aspekty tez, ale fabularnie jednak ME chyba trochę lepszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?