La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

1

Odbiegając od naszego dzisiejszego meczu Aston Villa z Coutinho w składzie zmierzy się z najbardziej dziurawa obrona w lidze. Leeds bo o nich mowa straciło w tym sezonie już 61 bramek i nawet ostatnie w tabeli Norwich straciło 3 bramki mniej. Sam Coutinho zacznie spotkanie na pozycji ofensywnego pomocnika(ostatnie spotkania zaczynał na lewej stronie). Mam nadzieje, że dołoży jakieś punkty do klasyfikacji kanadyjskiej i przybliży się do transferu definitywnego.

0

@ViscaelBarca2007 Coutinho jest świetny w AV, tak naprawdę nie trzyma się sztywno jednej pozycji.

0

@kaamil1910 tak to prawda nawet Heatmap z tego sezonu pokazuje, że dużo schodzi do środka. Natomiast dziś gra na swojej najlepszej pozycji wiec wymagam od niego szczególnie dużo biorąc pod uwagę jeszcze rywala.

0

@ViscaelBarca2007 Jego najlepsze występy były właśnie z lew strony boiska i schodził do środka, w Barcelonie wymyślił nagle że jest jakimś środkowym pomocnikiem

0

@kaamil1910 nigdy nie był 8, która go chcieli mianować, ale 10 już tak. Nawet jak zaczynał bliżej lewej choćby w Liverpoolu dużo schodził w centralna cześć boiska i odpowiadał za kreowanie akcji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?