- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
6
Warto sobie poczytać komentarze. Większość sugerujących ustawkę to oczywiście fani Korwina, Brauna i Konfy. Ta partia musi trafić na śmietnik. Tyle.
11
@BorzyKrzys poczekaj poczekaj. Partia ma trafić na śmietnik, bo część jej fanów to debile? To byś nie miał partii politycznych w Polsce. Sprytne!
4
@michal26 Partia ma trafić na śmietnik bo spore grono tej partii to pacynki Kacapów.
7
@michal26 XDDDD Ty w ogóle czytasz co pisze Korwin i Braun? Przecież oni wręcz zachęcają do negowania wojny na Ukrainie. Korwin pisał, że bombardowanie szpitala położniczego wygląda, jak ustawka. A fani tych tłuków klepią to co ich idole.
1
@BorzyKrzys Korwin i Braun od lata piszą wiele kontrowersyjnych, lub pop rostu nazwijmy to głupich czy debilnych rzeczy. Temu pierwszemu jeszcze zdarzało się wypowiadać w kilku tematach zdroworozsądkowo. Natomiast nie powinno dziwić, że ludzie którzy chcą znać prawdę a nie wojenną propagandę podważają pewne fakty podawana przez Ruskich i tak samo Ukraińców. Przykład to Wyspa Węży czy też pierwszy as lotnictwa w XXI wieku. Żeby nie było, ja uważam, że Ukraińcy powinni robić wszystko co wzmocni ich morale i zjednoczy naród przeciwko agresorowi. Trzymam za nich mocno kciuki i mam nadzieję, że ich wydupcą tam skąd przyszli. Tyle, że nie dziw się, że w obliczu tego znajdą się też ludzie, którzy chcą znać i opowiadać prawdę a nie propagandę Rosyjską czy Ukraińską. Stąd czasami podważają pewne "fakty" które wydają im się podejrzane lub mało prawdopodobne. Korwin chyba jakiś czas temu zresztą trafił z tą wyspą węży.
2
@BorzyKrzys to mam tylko jedno pytanie. W szpitalu miało byc setki jesli nie tysiące kobiet wiec jak to się stało, ze podczas ewakuacji zrobiono zdjęcie tylko jednej i to akurat przypadkowo okazała się instagramowa celebrytką