La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 632 Culés

0

"Obrona MU potrzebuje przebudowy" blablabla...
No dobra, no racja, no fajnie, tylko że...
Odkąd to przebudowują to nikt nie zwraca uwagi na wieczny talent Luke'a Shawa! Gościu to przebłyski na poziomie co najwyżej Digne'a i to tego z Barcelony. Maguajery, Varany, Lindelofy, a o Shawie cisza. Sprowadzili Tellesa i nie pykło. Jak masz Kryśke na LS to miej za nim chociaż dobrego obrońcę. Słyszę wszystkie oczywiste nazwiska na wylocie, a o Shawie nic i na LO dalej ma być lipa? Nie wiem kto tym zarządza, ale problemy United nie leżą na boisku tylko w biurach, bo nikt mi nie wmówi że taka ekipa nie ma mentalu. Rangnick zachowując proporcje zrobił wynik jak Brzęczek z Wisłą Płock+ Romeo Jozak z Dinamem, a jest wielbiony na świecie i nikt do końca nie wie za co

konto usunięte

0

@jakub1906 W United wychodzą z założenia, ze im więcej zawodnika tym lepiej i tego się Shaw trzyma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?