La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

4

Ale bym zobaczył takiego Mbappe w Barcelonie.

3

@Kwiatek67 po za tym że Real jest mocniejszy od nas, to on jeszcze do nich dołączy, troszkę smutne.

2

@Kwiatek67 przyjedzie w przyszłym sezonie na Camp Nou z resztą kolegów z Realu

4

@Messibestplayerintheworld Dla mnie jest smutne że wybraliśmy Dembele zamiast Mbappe ale kto wiedział..

7

@Messibestplayerintheworld zobaczymy czy jest mocniejszy.W Barcelonie sporo się zmieniło a większość meczu z psg byli słabsi.Orzegrali przez głupi ruch bramkarza tak naprawdę.Real powinien odpaść już w pierwszym meczu.To było frajerstwo psg
Zobaczymy po klasyku choć Barcą nie może być w takiej formie jak z gala.

0

@Borneo
Przegrali tylko przez bramkarza :)
To jest zmieszane
Było wtedy 1-1 i PSG miało awans
A błąd bramkarza tez nie wziol się z nikad
Od strzelenia gola PSG nie istniało w takich momentach poznaje się zespół

0

@AbelKabel takie rzeczy nakręcają i mecz wymykał się spod kontroli.Gdyby bramkarz się nie bawił Realu by nie orzeszedł dalej.Frqjerstwo czyste psg.

0

@Borneo
Winny nie jest bramkarz tylko cały zespół
Zespół słaby taka jest prawda

0

@AbelKabel bramkarz powinien zwyczajnie wybić piłkę a nie narażać się na kontakt z jakim kolwiek przeciwnikiem to abc piłkarstwa.Jak stracili piłkę to ich zwyczajnie obstalo i stracili pewność siebie bo dominowali w pierwszym meczu i to masakrycznie i tam powinno być 3:0.tu też strzelali 1 im uznali bo były szalone i nagle zrobiło się nie bezpiecznie.Z drugiej strony Real strzelił dostał Adrenaliny i im pewności dodało.Dlatego ten mecz wygrali.Gdyby bramkarz zrobił co trzeba Real by odpadł. Grajersko stracony gol jednych osychocznie osłabił drugich wzmocnił.Cała tajemnica wygranej.

0

@Borneo
W pierwszym meczu mogło być 0-0 akurat tez :)
Przewaga była PSG bardzo duża ale nie wykorzystana.
Błąd bramkarza był ewidentny kolego zgadzam się.
Jednak nie przez ten błąd odpadli tylko przez słabość całego zespołu.

0

@AbelKabel tzn Real by tego nie wygrał gdyby nie błąd bramkarza który nakręcił RM.A ci uzmysłowili że mogą to jeszcze przegrać.Gdyby bramkarz tego nie zrobił do takiej sytuacji.W pierwszym meczu RM to nie wiem czy wyszedł z własnej połowy w drugiej przegrywał 70 min.Piłkarsko lepszy był psg natomiast Real wygrał przez niecodzienny zbieg okoliczności błędu bramkarza który odwrócił sytuację.Jeden uwierzył w siebie a drugiego to rozbroiłoGdyby takiej głupoty bramkarz nie popełnił Real by nie awansował.To Psg się sfrajerzyło a nie tak naprawdę Real tu wygrał bo był genialny.Choć wyróżniłbym na plus 2 osoby z Realu bramkarz który moim zdaniem jest najlepszym zawodnikiem tej ekipy i benzeme.Który po odejściu Ronaldo jest klasowym napastnikiem.Ale ta przegrana psg to czyste frajerstwo.

0

@Borneo
Rozumowanie bez sensu
Jakby w inny sposób Real strzelił gola tez by atakował :)
Oni od początku drugiej połowy siedli na PSG. Benzema miał wcześniej tez sytuacje która mógł wykorzystać.
Piłka nożna gra błędów
Jakby to Donnaruma jednak wyłapał to Real by nie wygrał. Tego nie wiesz i Ja nie.

0

@AbelKabel real w tym meczu był słabszy przez 70% meczu.gra się rozpoczęła Realu od tej sytuacji.Jakby strzelił z innej sytuacji oceniałbym to inaczej oceniam to co było.

0

@Borneo
70% słabszy :)

Nie kolego PSG było lepsze 30min pierwszej połowy bo na początku przy presingu Realu nic nie potrafiło wykreować

30min drugiej połowy Real dominował i strzelił 3 gole wtedy
PSG nie zareagowało w żaden sposób
Nic po stracie 3 gola nie wykreowali nic
A drugi gol dałby im dogrywkę

0

@AbelKabel jasne;)

0

@AbelKabel swoją drogą taki komentarz z Realu.pl
"Jak z Barcelona zagramy tak jak od 60 minuty z Psg to spoko ich ogramy a oni grają w czwartek z galatasaray tez trudny rywal na trudnym terenie i będą musieli się trochę napocić żeby ich przejść to my na klasyk powinnismy być w lepsze kondycji"
;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?