La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Ciekawe co będzie z Messim został mu jeszcze rok kontraktu w PSG. Nie wyobrażam sobie na ten moment żeby został w Paryżu na następny sezon.

0

@DonAndresFCB A gdzie ma pójść? Hajs będzie spływał, mundial za rogiem, a po MŚ zostaję mu 6msc kontraktu. Zostanie, zarobi zakończy karierę lub pogra gdzieś poza Europą

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Chyba dwa lata mu zostały.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB zostanie na bank . Szejk nie odda Mbappe i Messiego w jednym okienku. I tak na jednym z nich stracą gigantyczne pieniądze . Marketing na to nie pozwala żeby odeszli

konto usunięte

0

@tristan87 rok mu zostanie po zakończeniu tego sezonu

0

@DonAndresFCB ja nie wiem co będzie w przyszłym sezonie, ale nie mogę się doczekać Messiego w MLS szczerze mówiąc. Najlepiej w Interze Miami, bo mam już gotową koszulkę w dyszką :D

konto usunięte

0

@Barca1922 Faktycznie, on ma chyba opcję przedłużenia kontraktu o rok po dwóch latach.

0

@DonAndresFCB gdzie ma isc?

Raczej zostanie na 2 sezon. Tez bedzie mial szanse lepszego przygotowania sie.

Chociaz beda MS wiec moze i bedzie oszczedzanie sie. Szczegolnie ze PSG bez Mbappe to mocno straci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?