- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
9
i pomyśleć, że w kwietniu zaczyna się mączka :D
Iga tam powinna dominować.
Pewnie wybierze się na któryś z dwóch turniejów rangi WTA 500, czyli Charleston, albo Stuttgart (oba w kwietniu), potem ważny WTA 1000 w Madrycie i potem WTA 1000 w Rzymie (tam wygrała rok temu, pamiętne 6:0 6:0 z Pliskovą). W obu na 95% wystąpi.
No i do tego jest oczywiście wisienka na torcie, czyli Rolland Garros, gdzie naturalnie Iga będzie faworytką.
No miodzio się teraz zapowiada! Na twardej nawierzchni świetnie się spisuje. Najpierw AO i półfinał, ostatnio Doha i wygrana a teraz idzie jak burza w tym Indian Wells :D
@mekston @Mario96w @adi7adi8 @clyde
2
@michal26 To może być pierwszy naprawdę potężny sezon Igi i nie da się nie robić sobie nadziei, niesamowite że mamy tak zdolną tenisistkę. Od Huberta tak dużo nie wymagam, bo wiadomo jak mocną ma konkurencję i sam potrafi mieć wahania formy, ale też gdzieś po cichu liczę że los pozwoli uciułać w najbliższych latach chociaż jednego szlema, będzie to bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe, Hubert jak złapie formę potrafi wznieść się na topowy poziom :D
1
@michal26 Charleston jest zaraz po Miami zależy od wyniku na "1000" ale pewnie zrobi sobie przerwe powrót do domu krótki odpoczynek i ziemię zacznie w Niemczech :)
0
@michal26 choc w Indian Wells moze lepiej wskazac ze idzie ale jak burza to moze nie - bo jednak sety gubi :)
0
@mekston ale to bardziej wynika z rozpoznania przeciwnika niż ze złej gry. Gra rewelacyjnie
0
@michal26 nie mówię, że gra źle, ale w tenisie idzie jak burza to jednak kojarzy się z pewnym i łatwym wygrywaniem bez straty seta.
1
@mekston no w sumie...masz rację. Tak byłem pod wrażeniem dominacji w drugich i trzecich gemach, że zakrzywiło to moją percepcję :D