- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
8
Widzę że środowisko PiS i zaprzyjaźnieni redaktorzy nadal nie mogą się pogodzić z tym że Lech Kaczyński zginął w katastrofie i odgrzewają nieświeżego kotleta zamachu w Smoleńsku. W co zresztą nie wierzy już nawet sam Jarosław.
Prawda jest taka,że Lech Kaczyński był nic nie znaczącym prezydentem w skali Europy, podobnie jak teraz Andrzej Duda. Nie było jakiegokolwiek logicznego uzasadnienia, żeby Putin robił na niego zamach.
2
@Przemek2323 podobnie jak każdy prezydent RP xd
1
@Przemek2323 szczególnie że mieszał się w konflikt Rosja - Gruzja
2
@Przemek2323 https://www.wiocha.pl/1710250,Gwoli-przypomnienia
Pastuchy mają krótko pamięć.
1
@Benek1899x1910
Pojechał tam i tyle
Byli tam gadziej znaczący politycy europejscy
0
@Przemek2323
W katastrofie nie zginął tylko Kaczor
W zamach tez nie wierze
Jednak dla samego zamętu i nieobliczalności Putina byłoby to możliwe. Zginęło wielu ważnych Polaków tak jak kiedyś w Katyniu