La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

0

Jakie ma staty (gole, asysty) we wszystkich rozgrywkach ((Egipt też) Salah w tym sezonie?

0

@Kamiloza91 wpisz w Google "Salah statystyki transfermarkt"

0

@Kamiloza91 28/10 klub 2/2 kadra jesli dobrze sprawdziłem. W kadrze słabo jednak.

konto usunięte

1

@escarabajo sorry za pytanie, ale czy może na olx nie wystawiłeś kawalerki na wynajem na Białołęce? :D

4

@DaPidejpi :DDD
Nikt:
Całkowicie nikt:
Dapi o 1:30:

0

@kaamil1910 4Ale po co? Mam LE i na pewno szybciej dostanę. Cóż jestem leniem.

0

@DaPidejpi Haha:) nie:)

konto usunięte

1

@Witekk10 @escarabajo bo przeglądając z ciekawosci jakie są ceny obecnie (czy coś się zmieniło względem wakacji 2021) trafiłem na ogłoszenie na którym gosc miał avatar, który trochę mi przypominał avatar @escarabajo ktory miał jakiś czas temu i w opisie używał jeszcze tych emotek „:)” wiec tsk mi się skojarzyło xD

1

@DaPidejpi tak używam ich, nie uznaje XD;) nie wynajmowałem. Sprzedałem w 2020 mieszkanie na Białołęce-Tarchominie, dwupokojowe. Sprzedaż była również wystawiona na OLX.

0

@escarabajo Czyli 7 goli i 2 asysty mniej od Benzemy, biorąc pod uwagę, że Benzema gra we Francji a i liga angielska trudniejsza to ma równie świetne staty, jak by Salah wygrał ligę i LM to spokojnie można by powiedzieć że w tym roku był najlepszy. Więcej się mówi o Benzemie a Salah strzelił trochę mniej )bo kadra) i ma większe szansę na LM od Benzemy (mimo wszystko Liverpool gra lepiej niż Real) a i na mistrzostwo jest szansa. No niestety zawsze gra w Realu czy Barcelonie robi wiele, co jest często niesprawiedliwe.

0

@Kamiloza91 nie wiem czy niesprawiedliwe. Jasne, że zawodnik z topowych klubów ma większe szanse na wszystko. Ja chętnie śledzę wszystko, niech wygra lepszy:)

2

@escarabajo Mimo wszystko gra w Liverpool niż w Realu zrobi mniej "szumu", teraz to raczej nie bo Real nie gra najlepiej. Najbardziej kibicuję Salahowi, ale niech wygra najlepszy i po mocnej rywalizacji. Niech to będzie nawet Karim ale bez wygrania LM przez Real. Benzemy jako piłkarza ciężko nie lubić. Praca i bez fochów.

0

@Kamiloza91 do tego Salah ma również najsłabszą kadrę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?