La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

4

Wybory na pewno będą na jesieni 2023 roku, bo do samorozwiązania Sejmu potrzeba 2/3 głosów "za" z 460 zasiadających w Sejmie posłów.


konto usunięte

2

@tobiasson92 Zawsze będzie można zgonić na wojnę. I częściowo będą mieli rację.

0

@tobiasson92 Oby tak było.

0

@tobiasson92 o ile zakład, że debile z opozycji będą teraz za tym?

konto usunięte

4

@Kgorecki2500 No i będziesz miał Tuska - myślisz, że w Polsce będzie lepiej? Dorwą się do koryta i będą robić dokładnie to samo :(

0

@tobiasson92 widać co jarek z Pinokiem chcieli zrobić z TV w Polsce gdzie miała być tylko jedna jak mówi jarek suszny;) przekaz.Widac co dzieje się kiedy tak jest w Rosji jak potrafili wyprać im mózgi

1

@AdamaTraore dziś Tusk przemawiał na Węgrzech bo tam zbliżają się wybory i nie ma wolnych mediów.Wiesz kumpel Jarka i putina.Przypominam że jarek chciał u nas Budapeszt Tusk wyjebał orbana z partii.Wspierał opozycję w wolnych wyborach.Jesli mam do wyboru przyjaciół Jarka i putina znaczy le pen orban Salvini to iczywiście biorę Tuska.Zauważ że jarek chciał 1 tv tylko z jednym słusznym przekazem.Tak jak masz w Rosji gdzie jest jedną tv z jednym przekazem.Ludzie mają wyprane mózgi i opowiadają że na ukrainie są faszyści.
Z państw które rozwaliły 3 podział władzy to Rosja Polska Białoruś I Węgry.Czego jeszcze potrzebujesz aby zrozumieć że Kaczyński uskutecznia putinizacje kraju?Naprawdę kupujesz ten polityczny pr Kaczyńskiego I pinokia przed wyborami które zrobią.Putin też nurkuje jeździ na koniu skacze spadochronem itp.Pr dba tak samo jak morawiecki z kaczorem.Nie bądź naiwny na takie pokazówki uzgodnione z ue I putinem.

0

@AdamaTraore Idąc tym tokiem rozumowania lepiej zostawić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Wolę aby przy władzy była partia, która nie pokłóciłaby się za wszystkimi na około i nie niszczyła demokracji w Polsce (TK, SN itp.)

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 To niech tak będzie. Bo mi to bez różnicy czy PO czy PiS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?