La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

1

A cóż to się stało że nasz kochany przyjaciel Ajax poległ na Johan Cruijff Arena z Benfiką? Ja rozumiem przegrać i odpaść z Manchesterem City, Liverpoolem, Bayernem czy Atletico ale z tak przeciętną Benfiką? Jak to się mogło stać? To bardzo smutne z punktu widzenia cules. W końcu przecież to Ajax zbudował potęge naszej Barcuni począwszy od Rinusa Michelsa, poprzez Śp. Cruijffa a skończywszy na Franku Rijkaardzie.

2

@FCBparasiempre Jak się nie oddaje strzałów na bramkę i mija z piłką przy piąstkowaniu to już tak bywa.

0

@FCBparasiempre
zbyt mało strzałów, benfica całą jedenastką się broniła i strzeliła gola po wolnym po dużym błędzie bramkarza
grali dobrze, ale za mało konkretnie w obrębie pola karnego, a Benfica dobrze się broniła, pewne było ze dużo bramek nie padnie

no coż pozostaje walka o mistrza i puchar:)

1/8 to nie wstyd ale powinien być ćwierćfinał, życie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?