- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
1
"Saszka miał łzy w oczach. Serce mu biło bardzo mocno. Czuł ogromny wstyd, że został przyłapany na tak intymnej czynności (onanizacji - przyp. red.). Ponadto nie chciał zdenerwować mamy.
- Wszystkie witaminy, które zjadasz w pokarmach, a które są odpowiedzialne za twój dobry wzrok, marnują się w taki sposób, gdy pozbywasz się tej wydzieliny, bo one w niej są - tłumaczyła.
- Wydzieliny?
- Wiesz, o czym mówię?
Pokiwał twierdząco głową.
- Jak przekażesz tę wydzielinę kobiecie, to urodzą się dzieci.
Sasza słuchał uważnie mądrości matki, ale nie rozumiał wszystkiego. Nie potrafił wyobrazić sobie jak dochodzi do wymiany, o której mówiła mama.
- Utrata wzroku to jeszcze nie koniec. Jak dalej to będziesz robił, zostaniesz największym mordercą w dziejach świata.
Aleksandr zrobił wielkie oczy.
- W tej wydzielinie zawarte są miliony istnień. Jak dostają się do ciała kobiety, to jeden człowiek, lub więcej, gdy są bliźniaki lub trojaczki i tak dalej, przeżywa. Reszta umiera. Ale umiera w sposób naturalny.
Sasza wyobrażał sobie śmierc miliona ludzi, co w jego umyśle układało się w dziwny, groteskowy obraz.
- A gdy ty sam wyrzucasz swoją wydzielinę, to jak myślisz, co się dzieje?
Chłopakowi drgały wargi, zbierało mu się na płacz.
- No to teraz juz wiesz. Ale nie martw się. Wcześniej robiłeś to nieświadomie, więc nie odpowiadasz za śmierć wielu istnień. Lecz teraz, gdy już to wiesz, nie wolno ci dopuścić do takiej sytuacji, bo to będzie tak, jakbyś kogoś zabił umyślnie.
Aleksandr przez lata nie mógł poradzić sobie z traumą, jaką wywołała w nim matka, która użyła karykaturalnych, ale działających na wyobraźnię chłopca argumentów przeciwko autoerotyzmowi."
Powyższy fragment pochodzi z książki "Doberman" autorstwa Jacka Piekiełko. Konkretna książka, jedna z lepszych (dla mnie), jakie ostatnio czytałem. :) Wciąga i szybko się ja chłonie. Ma też potencjał na stworzenie mini serialu na jej podstawie. Teraz czekam, aż w któreś z trzech bibliotek, z których wypożyczam książki udostępnią w końcu "Krwawego rzeźnika", czyli historię Andrzeja Czikatiły o którym pisał tu m.in. @AmigoBlancos.
1
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe podejście, ale wg niego to co 2 z nas ma miliony na sumieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Ojciec5tkidzieci Cholera, zabiłem już miliony swoich dzieci. :|
4
@Wilczeq To już nie tragedia, a statystyka. :D