La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

0

Taki Pedri ma taki ogromny potencjał, jak kolega niżej napisał, że pewnie gdyby nie grał w Barcy, obecnie wołano by za niego 150 milionów. :D Strzelam z dupy ceną. Prawda jest taka, że my nigdy raczej nie sprzedawać będziemy tak drogo zawodników, bo Real, Barca to nadal kluby, do których najwięksi chcą przechodzić i są to kluby końcowe jakby marzeń o piłce nożnej. I zawodnicy chcą tu zostawać. Nie ma nic więcej, bo co? Chociaż wielu w to nie wierzyło po odejściu Leo. Oj ilu w to nie wierzyło. No chyba, ze ktoś marzy o grze w lidze angielskiej (ja osobiscie bardzo chciałbym poczuc ten klimat będąc piłkarzem).

1

@koksik2700 trzeba też mieć poukładane w głowie. Moriba u nas by więcej zyskał ale wolał kasę i pierwszy skład w Lipsku. Niestety ale pomocników u nas brakuje, tym bardziej z jego profilem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?