- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
6
Najpierw wielka mobilizacja pomoc Ukraińcom uciekającym przed terrorem. A teraz ludziom przeszkadza że przerażeni Ukraińcy którzy uciekli przed wojną, zostawili dorobek swojego życia przyjechali do obcego Kraju z małą torbą. Mieszkają u obcych ludzi, dzieci przerażone, ale Polakom przeszkadza że Ci Ukraińcy mogą za darmo jeździć komunikacją lub dostać jakoś paczkę od organizacji charytatywnych.
Naprawdę niektórzy w naszym kraju mają zamiast mózgu sami wiecie co... A i jeszcze jedno zauważyłem że najbardziej to przeszkadza tym którzy najwięcej kasy pobierają za to że nic nie robią.
1
@Criss18Barca Widać, że nie rozumiesz sytuacji.
3
@Criss18Barca Najbardziej mnie bawi jak smyk czy inna firma mająca prywatnego właściciela oburza wszystkich, że robi jakieś promocje - uj was obchodzi co prywatna firma robi? xD
2
@Criss18Barca to jest problem rządu że zostawił wszystko samorządom które mówiły stwórzmy mechanizmy koordynujące.Wyczerpią się miejsca w dużych miastach kierujmy ich do małych.Wtedy nie było by ich tak dużo nie rzucali by się w oczy.Tutaj pis wykazał się amatorką.Wiadomo że z czasem będą ludzie zmęczeni i trzeba tu wszystko zrobić aby poukładać.Ziobro za blokowanie środków UE które nie są odblokowane powinien trafić do pierdla na bardzo długie lata.B9 potrzebne są w kwesti uchodzców , zmiany energetyki i także łatwiej będzie znaleźć kasę na inne rzeczy która idzie na broń.O płacanie pół miliona jary dziennie nie wspomnę.Za to winę ponosi Ziobro z pisem.Zasytuacje konfliktowe między ludźmi a ukraincami także gdyż nie koordynują relokacji i blokują kasę .A jeżdżą sobie zdjęcia robić na wybory zamiast zapierd. I rozwiązywać problemy.Uderzają w spójność nato z Migami czy proponując 3 wojnę światową nie wykluczając broni atomowej.Bo ruskie będą z bronią konwecjonalną coraz słabsi.Propozycja Kaczyńskiego zagraża 7, 5 mld osobom na ziemi plus zwierzętom i środowisku vs 44 mln vs 44 mln naród.
0
@Criss18Barca bo ludzie są zdenerwowani, że przyjeżdża ktoś do nich do kraju i ma lepiej niż oni sami. Dobrze, wiadomo nie wina Ukraińców, że ich ktoś zaatakował i trzeba im pomagać, ale czy kosztem własnych obywateli?
3
@Criss18Barca nie przesadzaj. Polak jest dojeżdżany z każdej strony. To inflacja, to wyższe opłaty, to nowy ład uszczupla pensję, wyższa rata, droższe życie i ostatnie dwa lata w pandemii. Każdy ma już dosyć. Jednocześnie patrzysz, że przyjezdnym wszyscy idą na rękę, mają ze wszystkim łatwiej i rząd chce im pomagać.
Tak jak sam jestem zdania, że trzeba pomóc, tak trochę wku**** mnie to, że od kilku miesięcy pogorszył mi się standard życia, w perspektywie będzie gorzej, w tv straszą, że państwo nie ma pieniędzy i dopierdziela nowy podatek, a tu Ukraińcom chcą przekazywać pieniądze. To co się u nich dzieje to jest tragedia i należy im współczuć, ale jak czujesz, że jest Ci gorzej i ciężko żyć skromniej, to szukasz sobie wroga. Abstrahując od tego, że już różne historie słyszałem o „wdzięczności” przyjezdnych (bo i tacy też się trafią - normalne).
0
@Criss18Barca " A teraz ludziom przeszkadza..." Ja bym nie używał wobec tych osobników słowa "ludzie", bo takie podejście nie podchodzi pod ogólnie pojmowane ludzkie zachowanie.
1
@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.