La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

0

Oglądam tego Kessiego i co można napisać udziału w rozgrywanie nie bierze, podaje do najbliższego. Odbiory jak na lekarstwo, ustawianie się na boisku też do najlepszych nie należy. Z chęcią posłucham opini kogoś innego.

konto usunięte

0

@maniak33333 na ławkę jak znalazł.

konto usunięte

1

Ten sezon w jego wykonaniu cały tak wyglada. Może mieć na to wpływ sprawa właśnie kontraktu. Dla mnie to tez tylko rzeźnik który potrafi strzelać z karnych i tyle

0

@BombowiecKrawczyk Ja tam bym go od karnych też trzymał z daleka, strasznie niepewnie je wykonuje.

0

@BombowiecKrawczyk dla mnie dramat, w Milanie to pięknie wygląda Thoe kozak na pozycję Alby

1

@maniak33333 @Dankhog @BombowiecKrawczyk @Uukasz_93 może mają plan żeby go wziąć za darmo a później sprzedać za w miarę dobre pieniądze i zawsze to plus. Biznes is biznes.

0

@Mroziu No Theo kozak i w tym sezonie się też w defensywie wyrobił. I Leao kozak, chociaż dzisiaj słabiutki mecz.

konto usunięte

0

@Mroziu kadra tez musi być szeroka wiec jak dla mnie spoko transfer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?