- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
0
Znacie jakieś grupki, albo inne miejsca, gdzie ludzie pomogą mi znaleźć tytuł gry z dzieciństwa? Nie chce spamować w grupach nie do tego przeznaczonych, a może znacie jakieś miejsca to byłbym wdzięczny.
0
@BartqRKO Jakiejś konkretnej szukasz?
0
@HighestInTheRoom Szukam gry sprzed około 20 lat, gdzie chodziło się jakimś ludzikiem po platformach i zbierało bodaj punkty, które były konieczne do ukończenia poziomu. Myk polegał na tym, że te platformy się rozwalały, kiedy z nich schodzilismy. Oczywiście były jakieś pojedyncze miejsca, na których można było stanąć więcej niz raz.
Gra była w rzucie izometrycznym o ponurym klimacie.
Ogólnie byla to gra logiczna i nic nas nie pospieszalo.
0
@BartqRKO A na czym grałeś, PSX czy PC?
0
@HighestInTheRoom Była to gra na PC.
Jeśli jakoś to może pomóc, to pewnie była w jakimś Clicku albo Cybermycha (wolę nie odmieniać xd).
1
@BartqRKO Contraption zack?
0
@BartqRKO Kurcze, nic mi za bardzo nie przychodzi do głowy :/
A nie był to może "Croc''?
@LambiPL To chyba będzie to ;)
0
@HighestInTheRoom @LambiPL Niestety żadna z tych gier.
Te platformy były w powietrzu, a pod nami była wielka przepaść do lawy jeśli się nie mylę. Gra miała klimat depresyjny bym nawet powiedział i wizualnie ani trochę nie przypominała gier które podaliście.
0
@BartqRKO To ja niestety nie pomogę - w tamtych latach wychodziło mnóstwo gier, zwłaszcza w tych gazetkach, więc wszystkiego nie dałem rady ograć :D
0
@LambiPL To prawda. Dlatego tsk trudno mi to znaleźć.