La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

konto usunięte

0

ogólnie to real powinien nas zdeklasować, wszystkie znaki na niebie na to wskazują ale jak wiadomo to jest el clasico a el clasico rządzi sie swoimi prawami.

konto usunięte

3

@robimen12345 Zdeklasować bez Mendiego i Benzemy? No tak średnio bym powiedział.

konto usunięte

0

@robimen12345
Czemu tak myslisz ?

0

@robimen12345 XD to wystarczy żeby opisać twój wpis ;)

konto usunięte

0

@Emhyr
Nacho jest solidnym obrońca
Ale Benzemę to nie da się zastąpić.

konto usunięte

0

@araevik127 ponieważ real jest w niesamowitym gazie i to lepszym niż barcelona, 5 ostatnich meczy to 5 zwyciestw w tym 3:1 z psg, mimo że brak mendiego i benzemy to nadal kadrowo są od nas lepsi @Emhyr, @BoreekxD widze ze bardzo dojrzały z ciebie człowiek, w nicku "XD" i komentarze ludzi opisujesz tez poprzez "XD" gratulacje.

0

@robimen12345 tylko twój bo się nadaje na takie XD ;)

konto usunięte

0

@robimen12345
No nie wiem czy kadrowo są lepsi mimo braku Mendiego...

konto usunięte

0

@BoreekxD jakby co to jest la rambla, tutaj sie dyskutuje więc jezeli nie masz zamiaru tego robić to zegnam ponieważ sie kompromitujesz.

0

@robimen12345 ale ja tylko wyraziłem swoją opinie na twój komentarz i tyle ;)

konto usunięte

0

@araevik127 casemiro kross i modric zjadają naszego busquetsa de jonga i pedriego, w ataku sam vinicius ma lepsze liczby niz nasz cały atak razem wzięty, bramkarza tez mają lepszego, PO tez mają lepszą, jedynie Araujo i Alba mogli by grać w składzie realu, no i pewnie Aubameyang przez brak benzemy, no i Ancelloti takiego Xaviego to na sniadanie wcina.

konto usunięte

0

@BoreekxD widocznie nie stać cię na rzeczową opinie, bez odbioru.

konto usunięte

1

@robimen12345
Okaże się w dzisiejszym meczu :)

0

@robimen12345 ale gdyby ten twój komentarz był z sensem to byś takową opinie uzyskał ale jak wypisujesz takie bzdury, że biali powinni nas zdeklasować a nasze szanse tylko upatrujesz w tym, że to klasyk to no sorry zasługujesz właśnie na takie XD.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?