- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
0
ogólnie to real powinien nas zdeklasować, wszystkie znaki na niebie na to wskazują ale jak wiadomo to jest el clasico a el clasico rządzi sie swoimi prawami.
3
@robimen12345 Zdeklasować bez Mendiego i Benzemy? No tak średnio bym powiedział.
0
@robimen12345
Czemu tak myslisz ?
0
@robimen12345 XD to wystarczy żeby opisać twój wpis ;)
0
@Emhyr
Nacho jest solidnym obrońca
Ale Benzemę to nie da się zastąpić.
0
@araevik127 ponieważ real jest w niesamowitym gazie i to lepszym niż barcelona, 5 ostatnich meczy to 5 zwyciestw w tym 3:1 z psg, mimo że brak mendiego i benzemy to nadal kadrowo są od nas lepsi @Emhyr, @BoreekxD widze ze bardzo dojrzały z ciebie człowiek, w nicku "XD" i komentarze ludzi opisujesz tez poprzez "XD" gratulacje.
0
@robimen12345 tylko twój bo się nadaje na takie XD ;)
0
@robimen12345
No nie wiem czy kadrowo są lepsi mimo braku Mendiego...
0
@BoreekxD jakby co to jest la rambla, tutaj sie dyskutuje więc jezeli nie masz zamiaru tego robić to zegnam ponieważ sie kompromitujesz.
0
@robimen12345 ale ja tylko wyraziłem swoją opinie na twój komentarz i tyle ;)
0
@araevik127 casemiro kross i modric zjadają naszego busquetsa de jonga i pedriego, w ataku sam vinicius ma lepsze liczby niz nasz cały atak razem wzięty, bramkarza tez mają lepszego, PO tez mają lepszą, jedynie Araujo i Alba mogli by grać w składzie realu, no i pewnie Aubameyang przez brak benzemy, no i Ancelloti takiego Xaviego to na sniadanie wcina.
0
@BoreekxD widocznie nie stać cię na rzeczową opinie, bez odbioru.
1
@robimen12345
Okaże się w dzisiejszym meczu :)
0
@robimen12345 ale gdyby ten twój komentarz był z sensem to byś takową opinie uzyskał ale jak wypisujesz takie bzdury, że biali powinni nas zdeklasować a nasze szanse tylko upatrujesz w tym, że to klasyk to no sorry zasługujesz właśnie na takie XD.