La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

3

Co za piękny wieczór! Dobrze, że jutro mam dzień wolny bo będę mógł trochę poświętować dzisiejszej nocy i wypić kilka piw za naszą Wielką Barcelonę. Na początku gratulacje dla trenera. Xavi odkąd objął stery wykonuje świetną pracę, chociaż jego początki w Barcy w roli szkoleniowca były trochę niemrawe... Świetnie oglądało się dzisiejszy klasyk. Kto by przypuszczał, że Aubameyang będzie takim wzmocnieniem? Oczywiście można przyczepić się do kilku drobnych szczególików, a mianowicie do skuteczności. Wynik bardzo dobry, ale jest spory niedosyt bo powinno być conajmniej 6:0. Najbardziej cieszy całkowita dominacja bo real praktycznie nie istniał i fajnie, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mamy świetny zespół i po kilku wzmocnieniach, w przyszłym sezonie ta maszyna może zacznie być postrachem dla wszystkich drużyn. Bardzo zdolna młodzież w połączeniu z rutyną mogą osiągnąć najwyższy poziom. Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, ale końcówka tego może być jeszcze bardzo ciekawa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?