La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

0

Moim zdaniem Ferrari się przestraszył, że może dużo stracić po ewentualnej porażce z Polakiem i symuluje (ewentualnie mocno wyolbrzymia) uraz. Zrobił dymu, porzucał oskarżeniami bez dowodów, a na końcu wali głupa i jedzie po federacji...

1

@IronSanHybrid Dwa pajace,nudni już obaj,teraz będą się bili co roku do 2060,nie lubię takich pozerów

1

@Luciano99 Co fakt to fakt. Obaj nudni pajace choć Ferrari teraz przeważył ;)

0

@IronSanHybrid no przecież na koniec powiedzieli że będzie walka, jutro ogłoszenie dokładnej formuły, a to "badanie" co on mówił że mu podotykał stopę i zapytał czy boli to uj nie badanie

0

@Transu96 Po cyrkach, bo nie miał wyjścia jak się presja zrobiła. Jeszcze wyżebrał co się dało.... Serio lekarz jest w stanie określić ruchomość/sprawność stawu takim badaniem, a na ewentualny ból są leki/blokady.. Wyszedł na miękką faje, a gangusa z siebie robił. Z resztą obaj to pajace jakich mało.

0

@IronSanHybrid dostali info 10 dni wcześniej i codziennie do niego wydzwaniali czy może jednak, a na konfie jeszcze spotęgowali, polaczek co niedawno ściemę walił u wardęgi teraz nagle wielki obrońca prawdy

0

@Transu96 Ale co to zmienia? Obaj frajerzy choć ten teraz przeważył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?