La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1167 Culés

0

Sam już nie wiem co myśleć o Dembele. Osobiście byłem za jego odejściem bo już zbyt wiele szamba wokół niego się wylało, do tego tyle meczów opuścił i nie dawał zbyt wiele przez te kilka lat będąc w Barcy, ale... Od przyjścia Xaviego coś się zmieniło, chyba wszyscy to widzą. Może jest nieregularny, może ostatni czas to kwestia złapania formy na jakiś czas, sam nie wiem. Jeśli będą omijały go kontuzje i zgodzi się na jakieś przyzwoite warunki finansowe w nowym kontrakcie to może lepiej żeby został? O ile się nie będzie łamać i nie będzie pajacerki to kto wie, może warto po raz kolejny się na niego "nabrać"?

A wczoraj piękna Barca! Piękna nadzieja na przyszłość! VeB! ❤

konto usunięte

3

@Martwy Jeśli zgodzi się na proponowane warunki to niech zostaje, bo da nam wiele dobrego jeszcze. Chłop w końcu zaczął grać i się nie łamać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?