La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

konto usunięte

4

Wiem że wczoraj Aubamegoal fajnie zagrał ale konkurencję po prostu trzeba i jak Haaland nie będzie przesadzał z pensją i ją lekko obniży to powinien być priorytet i fantastyczne wzmocnienie.

2

@Emhyr a ty ciągle o tym Haalandzie :D przecież Yuste powiedział że przede wszystkim muszą chronić klub i nie mogą ryzykować żadnym transferem takich rozmiarów.

1

@Emhyr jak weźmie 8mln netto na sezon, to jak dla mnie może przychodzić.

konto usunięte

0

@Hubsao To że Yuste coś mówi nie znaczy że musi być prawdą. Alemany powiedział że zirytowały ich te ciągłe plotki i chcą działać w ciszy i że Laporta specjalnie tak powiedział więc sami siebie wykluczają.

0

@Emhyr a ty tworzysz teorie spiskowe :D po Haalanda będzie wyścig szczurów w którym Barcelone nie powinna uczestniczyć :) jedyna opcja żeby tu trafił to mniejszy kontrakt + brak tych zyebanych bonusów dla agenta i rodziny a nie chce mi się wierzyć że zrezygnuje z tak potężnych pieniędzy.

konto usunięte

0

@Hubsao Nie tworzę przecież cytuje Alemanego. Na twitterze sobie znajdź.

0

@Emhyr ale co powiedział że jednak z Haalanda nie rezygnują? przecież Yuste powiedział prawde ze to za duże pieniądze i ryzyko ogromne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?