La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

10

Oby został


0

@Messibestplayerintheworld PSG go kusi? czy gotówka go kusi... bo projektu sportowego tam nie ma...

5

@Messibestplayerintheworld jeśli zgodzi się na obniżkę pensji to jak najbardziej. Przy aktualnym wynagrodzeniu trzeba go pożegnać.
@Joe_Pesci PSG go kusi gotówką

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Już niech media skończą wypisywać te bzdury o Dembele. Ten temat pewnie dawno jest zamknięty. Cieszę się, że trochę się ogarnął (sportowo), ale podejrzewam, że robi to po to, aby wywalczyć jak najlepszy kontrakt i premię u przyszłego pracodawcy. Jakby dalej kopał się po czole, albo siedział w szpitalu, to albo nikt by go nie wziął, albo zaoferowaliby jemu mniejsze pieniądze niż Barca zimą.

konto usunięte

0

@Joe_Pesci Tam by miejsce w składzie miał. Możliwe, że cała trójka (albo przynajmniej dwóch zawodników) z trójki Mbappe, Messi, Neymar odejdzie już tego lata.

0

@Messibestplayerintheworld no Demebele pokazał swój kunszt to teraz Barca musi pokazać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?