- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
7
Hurr durr, kompromitacja Laporty, nie ma kasy dla Araujo, a biorą średnich zawodników tfu drugi Bartomeu
Tymczasem wszelkie media od plotek: https://c.tenor.com/6Hixx4SFAeQAAAAM/backing-you-get-yours.gif
3
@macio_944 Panie, to proste. Wystarczy zobaczyć nowe plotki o Dembele.
Po słabym występie Francuza - "nie ma szans na przedłużenie umowy, kontakty klubu z agentem zerwane itd."
Po dobrym występie Francuza - "widać oznaki chęci rozmowy, otoczenie jest pozytywnie nastawione, Dembele szczęśliwy z Barcelonie" i tak w kółko xDD
5
@Worny Dlatego rozkładają mnie komentarze już psioczące na Laportę... dramat.
1
@macio_944 Nie ufam Laporcie tak całkowicie, bo jak każdy ma swoje za uszami, ale ufam mu bardziej od Bartomeu. No i za sterami jest też Mateu Alemany, który w swoim CV ma na tyle dużo sukcesów, że wierzę w jego pracę.
1
@macio_944 Laporta to jest obok Messiego i Pepa najlepsze co Barcę spotkało w XXIw, a obok Gampera i Cruyffa byc może w historii.
1
@macio_944 Mój jeden z ulubionych z zwrotów e angielskim -y'all,o którym przed chwilą pisałem ;)
0
@arasz1819 Zdecydowanie w punkt.
@tomek8756 tak, slangowy, coraz częściej używam jak gadam z jakimś znajomym z zagranicy :)
1
@arasz1819 Jak sam wiesz nie jestem aż tak wielkim zwolennikiem pana Laporty jak Ty. Jednak ciągle bardzo mu ufam i uważam, że dotychczasowe posunięcia póki co są według mnie dobre dla klubu. Mało tego, im dalej w las, tym większy kredyt zaufania u mnie buduje. Oby tak dalej.
Wiem, że będą pewnie potknięcia. To jest nieuniknione. Jednak nawet najlepszy kapitan obije trochę łajbę o skały podczas sztormu. Oby tylko dobił do portu zwanym mistrzostwem i LM. No i co najważniejsze wyciągnął Barcę na prostą pod względem finansowym.
Jak już kiedyś pisałem w rozmowie z Tobą zaraz po objęciu przez niego sterów Barcy.
Nie był moim faworytem, ale bardzo mocno trzymam za niego kciuki, bo dobro Barcy jest najważniejsze.
0
@Stoiczkow i to jest bardzo dobre podejście.